Sağlıklı, Kaliteli, Leziz Ekmek

Samsun İlkadım

 

Ürün Çeşitlerimiz

 

Tesisimiz Hakkında

 

İlişikli Şirketler

 

Satış Noktalarımız

 

Neden Halk Ekmek?

 

Baştacımız Ekmek

 

Bize Ulaşın

 

 

Samsun İlkadım

 

 

 

 

Şirket bilgileri

İlkadım Halk Ekmek fabrikasının temelleri, İlkadım Belediyesinin yap- işlet- devret modeli ile yapmış olduğu ihaleyi alan Özköseoğlu Şirketler Grubu tarafından Haziran 2011'de atılmıştır. 8 ay gibi çok kısa bir sürede tüm inşaat, makina ve montajları bitirilmiş ve Şubat 2012 itibarı ile  tüm üretim ve satış üniteleri ile faaliyete geçmiştir.

İlkadım Halk Ekmek A.Ş., İlkadım Belediyesinin tahsis etmiş olduğu arsa üzerine tüm yatırımları kendi kaynakları ile yaparak yap-işlet-devret modeli için önemli bir örnek olmuştur.

Samsun halkına lezzetli ve hijyen kurallarına göre üretilen ekmeği uygun fiyatlarla vermeyi amaçlayan SİHE , ekmek ve ekmek çeşitlerinin kalite standartlarının oluşmasında da önemli bir misyon üstlenmektedir...

Faaliyet amacı

İlkadım Halk Ekmek A.Ş. Samsunluların düzenli , uygun fiyatla, sağlıklı ve kaliteli ekmek ile un ve undan mamul her türlü yiyecek maddeleri ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmak, dağıtmak ve dağıtım için gerekli üniteleri tesis etmek amacıyla kuruldu. Bu amaç doğrultusunda, başta normal ekmek olmak üzere diğer unlu mamullerinin üretimini yapan İlkadım Halk Ekmek A.Ş. başlangıçtan itibaren Samsun halkına en temel gıda maddesi olan ekmeği uygun fiyatta ve sağlıklı bir şekilde sunmakta , fiyatların belirlenmesinde  de düzenleyici rol oynayacaktır.

Yönetim

Mehmet Özköseoğlu / Yönetim Kurulu Başkanı
1978 yılında İstanbul'da doğdu. Üniversite eğitimini Londra Richmond College'da tamamladıktan sonra, Türkiye'ye döndü. Özköseoğlu Isı Sanayi A.Ş'de İş Geliştirme Müdürü olarak iş hayatına adım atan Özköseoğlu, sırasıyla grup şirketleri olan Entes A.Ş, Marmara Kağıt A.Ş'de gerek Türkiye'de gerek de yurtdışında çeşitli kademelerde görev aldı. 2011 yılından itibaren Samsun İlkadım Halk Ekmek A.Ş'nin Yönetim Kurulu başkanlığına seçilen Mehmet Özköseoğlu, TÜSİAD üyeliğinin yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet Liderlik Okulu Danışma Kurulu üyesidir. Mehmet Özköseoğlu ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Özgür Ünal / SİHE Genel Müdür