Sağlıklı, Kaliteli, Leziz Ekmek
 
  Neden Halk Ekmek?
 

Halk Ekmek Kaliteli ve Lezzetlidir...

Türkiye'nin ilk ve tek otomatik hava kontrollü fabrikası Samsun İlkadım Halk Ekmek fabrikasıdır.

Ekmeklerimiz endirekt ısıtmalı sikloterm sistem pişirme tekniği ile çalışan tünel fırınlarımızda pişirilmektedir. Böylece saatte 9.000 ekmek aynı kalitede hizmetinize sunulabilmektedir. Sahip olduğumuz ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgemizin gereği olan tüm eğitimler uzman kişiler tarafından bütün personelimize göreve başlamadan önce verilmiştir.

Konusunda uzman gıda mühendislerimiz, ekmek üretiminin her aşamasında ekmeğin kalitesi ve lezzetini denetlemektedir. Un, su ve diğer hammaddelerin tümü en üst kalitede kullanılmıştır. Bu yüzden, Halk Ekmek'in lezzeti benzersizdir...

Ekmeklerimiz, 04/01/2012 tarihli ve 28163 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliği'ne göre tuz oranı azaltılmış, kepek oranı artırılmış şekilde ve 250 gr olarak üretilmektedir.''

NEDEN SAMSUN
İLKADIM HALK EKMEK ?

Halk Ekmek Hijyeniktir...

Un naklinden, ekmeğin satış noktasına ulaşmasına kadar ekmeğinize el değmez. Gıda nizamnamelerine uymayan hiçbir madde kullanılmamaktadır.

Ekmeğimiz tüm hammaddelerden numune alınarak, kalite ve hijyen açısından uygunluğu tam donanımlı laboratuvarımızda analiz edildikten sonra üretilmektedir.

Özel pişirme tekniği sayesinde insan sağlığına zararlı olan yanma gazları hiçbir şekilde ekmek ile temas etmemektedir, eski fırınların aksine kanserojen değildir.

Hamur hazırlama ve işleme işlemi insan eli değmeden otomatik makinelerle yapılmaktadır. Tüm yüzeyler Dünya Sağlık Örgütü'nün onay verdiği malzemelerden yapılmıştır.

Halk Ekmek Yakındır...

Samsun İlkadım Belediyesi'nin tamamını kapsayacak şekilde 41 noktada aynı anda ekmeğimiz satışa sunulmaktadır. Tertemiz büfelerimizde, çok çeşitli tatlardaki taptaze ekmeğiniz sizlere bir adım kadar yakındır...